APN- Opieka nad Panią w Rinteln- 1782 brutto/m-c* + premia świąteczno- noworoczna

Stawka

1 782.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Rinteln , Niemcy

Opis stanowiska

Praca: od zaraz  do 31.01.2023
Miejscowość: Rinteln (31737, Niemcy)
Wynagrodzenie: 1782€ brutto/m-c* + premia świąteczno- noworoczna
Opieka: nad Panią, która ma 87 lat. Podopieczna porusza się na wózku inwalidzkim, wymaga transferu. Choruje na początkującą demencję, cukrzycę oraz osłabienie wieku starczego. Podopieczna zamieszkuje parter domu jednorodzinnego, na piętrze domu mieszka syn podopiecznej.
Obowiązki: pomoc w czynnościach życia codziennego (ubieranie, higiena, itd.), prowadzenie gospodarstwa domowego, gotowanie, sprzątanie, zakupy.
Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, TV, Internet, rower.

Wymagania

Wymagania: komunikatywna znajomość j. niemieckiego, doświadczenie w opiece osób starszych, mile widziane prawo jazdy.

Nasza oferta

Oferujemy:

  • ZUS od średniej krajowej
  • zwrot kosztów podróży
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
  • formularz A1, karta EKUZ
  • roczny voucher na kilkudniowy pobyt w apartamencie w Karpaczu dla 4 osób
  • * kwota zostanie pomniejszona o zwiększoną zaliczkę na podatek dochodowy. Szczegóły w biurze APN.