APN- Opieka nad Panią w Laubach- 1667€ brutto/m-c* + premia świąteczno- noworoczna

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Laubach , Niemcy

Opis stanowiska

Praca: od 10.12. na 8 tyg.
Miejscowość: Laubach (35321, Niemcy)
Wynagrodzenie: 1667€ brutto/m-c* + premia świąteczno- noworoczna
Opieka: nad Panią, która ma 85 lat. Jest osłabiona z racji wieku, choruje na początkową demencję. Porusza się sama lub przy balkoniku. Mieszka sama w połowie bliźniaka.
Obowiązki: pomoc PD w codziennych czynnościach życiowych (przy myciu, ubieraniu), przygotowanie posiłków, pranie, prowadzenie domu, zakupy.
Warunki mieszkaniowe: 2 osobne pokoje, rower, Internet.

Wymagania

Wymagania: komunikatywna znajomość j. niemieckiego, doświadczenie w opiece osób starszych.

Nasza oferta

Oferujemy:

  • ZUS od średniej krajowej
  • zwrot kosztów podróży
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
  • formularz A1, karta EKUZ
  • roczny voucher na kilkudniowy pobyt w apartamencie w Karpaczu dla 4 osób
  • * kwota zostanie pomniejszona o zwiększoną zaliczkę na podatek dochodowy. Szczegóły w biurze APN.