APN-Opieka nad Panią w Engelskirchen- 1782 brutto/m-c* + premia świąteczno- noworoczna

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Köln , Niemcy

Opis stanowiska

Praca: od 30.11. na 5-6 tyg.
Miejscowość: Engelskirchen (51766, Niemcy)
Wynagrodzenie: 1782 brutto/m-c* + premia świąteczno- noworoczna
Opieka: nad 86-letnią Panią. Podopieczna jest osłabiona z racji wieku, choruje na cukrzycę i demencję. Ma problemy z sercem. Porusza się na wózku inwalidzkim. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym, przychodzi Pflegedienst.
Obowiązki: pomoc w czynnościach życia codziennego (ubieranie, higiena, korzystanie z toalety, itd.), prowadzenie gospodarstwa domowego, gotowanie, sprzątanie, zakupy.
Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, osobna łazienka, Internet, TV, rower, samochód.

Wymagania

Wymagania: dobra znajomość j. niemieckiego, doświadczenie w opiece osób starszych, prawo jazdy.

Nasza oferta

Oferujemy:

  • ZUS od średniej krajowej
  • możliwość wyjazdu na niemieckich warunkach
  • zwrot kosztów podróży
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
  • formularz A1, karta EKUZ
  • roczny voucher na kilkudniowy pobyt w apartamencie w Karpaczu dla 4 osób
  • * kwota zostanie pomniejszona o zwiększoną zaliczkę na podatek dochodowy. Szczegóły w biurze APN.