APN- Opieka nad Panią w Bad Windsheim- 1782€ brutto/m-c* + premia świąteczno- noworoczna

Stawka

1 782.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Bad Windsheim , Niemcy

Opis stanowiska

Praca: od 19.12. na 6-8 tyg.
Miejscowość: Bad Windsheim (91438, Niemcy)
Wynagrodzenie: 1782€ brutto/m-c* + premia świąteczno- noworoczna
Opieka: nad Panią, która ma 79 lat. Pani jest po udarze, prawostronnie sparaliżowana. Porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy przy wstawaniu i siadaniu na wózek, przy korzystaniu z toalety, noce przesypia. Mieszka sama w domu jednorodzinnym
Obowiązki: pomoc w czynnościach życia codziennego (ubieranie, higiena, korzystanie z toalety, itd.), prowadzenie gospodarstwa domowego, gotowanie, sprzątanie, zakupy.
Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, osobna łazienka, Internet.

Wymagania

Wymagania: dobra znajomość j. niemieckiego, doświadczenie w opiece osób starszych.

Nasza oferta

Oferujemy:

  • ZUS od średniej krajowej
  • możliwość wyjazdu na niemieckich warunkach
  • zwrot kosztów podróży
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
  • formularz A1, karta EKUZ
  • roczny voucher na kilkudniowy pobyt w apartamencie w Karpaczu dla 4 osób