APN- Opieka nad Panem w Warringholz- 1667€ brutto/m-c* + premia świąteczno- noworoczna

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Itzehoe , Niemcy

Opis stanowiska

Praca: od 08.12. na 8 tyg.
Wynagrodzenie: 1667€ brutto/m-c* + premia świąteczno- noworoczna
Miejscowość: Warringholz (25560, Niemcy)
Opieka: nad Panem, który ma 97 lat. Jest osłabiony z racji wieku, ale jest jeszcze bardzo samodzielny, trzeba mu pomóc 1x w tygodniu przy kąpieli. Porusza się samodzielnie. Mieszka sam w domu jednorodzinnym.
Obowiązki: pomoc przy kąpieli, przygotowanie posiłków, sprzątanie, pranie, zakupy raz w tygodniu z rodziną lub opiekunka robi listę.
Warunki mieszkaniowe: całe piętro, osobny pokój, osobna łazienka, Internet, rower.

Wymagania

Wymagania: komunikatywna znajomość j. niemieckiego, doświadczenie w opiece osób starszych.

Nasza oferta

Oferujemy:

- legalną pracę (poświadczony formularz ZUS, Druk A1)
- opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ)
- stały kontakt z koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu
- pomoc w przygotowaniu wyjazdu
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
- kontrakty od 1 miesiąca z możliwością planowania urlopu
- zwrot kosztów podróży
* kwota zostanie pomniejszona o zwiększoną zaliczkę na podatek dochodowy. Szczegóły w biurze APN.