APN- Opieka nad Panem w Lehrte- 1667€ brutto/m-c* + premia świąteczno- noworoczna

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Lehrte , Niemcy

Opis stanowiska

Praca: od 01.12. na 6-8 tyg.
Miejscowość: Lehrte (31275, Niemcy)
Wynagrodzenie: 1667€ brutto/ m-c* + premia świąteczno- noworoczna
Opieka nad 85-letnim mobilnym Panem. Choruje na cukrzycę, przyjmuje lekarstwa, bez insuliny – ważna jest dieta, zdarza mu się coś zapomnieć, ale nie ma trudności z porozumiewaniem się. Porusza się i korzysta z toalety samodzielnie. Codziennie chodzi na spacery. Mieszka sam w domu jednorodzinnym.
Obowiązki: pomocy przy kąpieli, prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, zakupy (blisko do sklepu).
Warunki mieszkaniowe: osobny pokój oraz osobna łazienka, Internet, TV.

Wymagania

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobami z demencją.

Nasza oferta

Oferujemy:

  • ZUS od średniej krajowej
  • możliwość wyjazdu na niemieckich warunkach
  • zwrot kosztów podróży
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
  • formularz A1, karta EKUZ
  • roczny voucher na kilkudniowy pobyt w apartamencie w Karpaczu dla 4 osób
  • * kwota zostanie pomniejszona o zwiększoną zaliczkę na podatek dochodowy. Szczegóły w biurze APN.