APN- Opieka nad Panem w Georgsmarienhütte- 1782€ brutto/m-c* + premia świąteczno- noworoczna

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Georgsmarienhütte , Niemcy

Opis stanowiska

Praca: od 16.11. do 16.01.2023
Miejscowość: Georgsmarienhütte (49124, Niemcy)
Wynagrodzenie: 1782€ brutto/m-c* + premia świąteczno- noworoczna
Opieka: nad mobilnym Panem, który ma 89 lat. W domu porusza się samodzielnie, na zewnątrz przy pomocy balkonika. Choruje na osłabienie wieku starczego, jest po operacji raka prostaty, ma problemy z krążeniem oraz rozrusznik serca, bardzo dużo czasu spędza na drzemkach. Większość czynności wykonuje samodzielnie, z toalety korzysta samodzielnie, na noc na wszelki wypadek zakładane są pampersy. Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym z ogrodem.
Obowiązki: pomoc podopiecznemu w czynnościach życia codziennego, pomoc przy ubieraniu się, higienie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów.
Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, TV, Internet, radio.

Wymagania

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece, prawo jazdy- głównie na zakupy.

Nasza oferta

Oferujemy:

    • ZUS od średniej krajowej
    • zwrot kosztów podróży
    • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
    • wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
    • formularz A1, karta EKUZ
    • roczny voucher na kilkudniowy pobyt w apartamencie w Karpaczu dla 4 osób
    • * kwota zostanie pomniejszona o zwiększoną zaliczkę na podatek dochodowy. Szczegóły w biurze APN.