APN-Opieka nad Panem w Berlinie - 2014€ brutto/m-c + premia świąteczno-noworoczna

Stawka

2 014.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Berlin , Niemcy

Opis stanowiska

Praca od zaraz na 6-8 tyg.
Miejscowość: Berlin (13437, Niemcy)
Wynagrodzenie: 2014€ brutto/m-c + premia świąteczno-noworoczna
Opieka: nad Panem, który ma 86 lat. Jest osłabiony z racji wieku. Porusza się samodzielnie. Ma fizjoterapie. Mieszka sam w domu jednorodzinnym.
Obowiązki: pomoc podopiecznemu przy ubieraniu się oraz myciu, gotowanie, prasowanie, pranie, sprzątanie, zakupy.
Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, osobna łazienka, Internet.

Wymagania

Wymagania: dobra  znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece osób starszych, referencje.

Nasza oferta

Oferujemy:

  • ZUS od średniej krajowej
  • możliwość wyjazdu na niemieckich warunkach
  • zwrot kosztów podróży
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
  • formularz A1, karta EKUZ