1950€ zastępstwo od ZARAZ do małżeństwa 28355 Bremen (język dobry/ komunikatywny)

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Bonn , Berlin , Aurich , Niemcy

Opis stanowiska

Dojazd: od zaraz
Stawka: 1900€+ 50€ za prawo jazdy
Miejscowość: 28355 Bremen

Poszukujemy opiekunki z komunikatywnym lub dobrym językiem niemieckim, mile widziane prawo jazdy. Palić można tylko na zewnątrz.

Do opieki 2 os.

Seniorka (83 lat, 60 kg, 167 cm, PG 3) – z depresją, polineuropatią i niskim ciśnieniem, nosi okulary do czytania. Seniorka jest spokojną, kochającą i bardzo wdzięczną osobą. Niestety seniorka choruje na nowotwór. Zdarza się że seniorka potrzebuje w nocy pomocy.

Senior (84 lat, 70 kg, 180 cm, PG 2/3?) – mobilny/rolator, z polineuropatią, problemami z sercem (ma rozrusznik) i wysokim ciśnieniem.  Podopieczny słabo słyszy, nosi okulary do czytania. Nie potrzebuje on pomocy, jest samodzielny zarówno przy ubieraniu jak i kąpieli. Po schodach wchodzi samodzielnie. Senior jest szarmanckim i kochającym człowiekiem, który lubi gotować. Senior może palić swoje cygary tylko w kuchni.

Zadania opiekunki:
Wsparcie seniorów w codziennym funkcjonowaniu (sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie, robienie zakupów, wizytach u lekarza), a także dotrzymywaniem im towarzystwa poprzez wspólne spędzanie czasu.
Do seniorki raz dziennie przychodzi Pflegedienst.

Warunki mieszkaniowe:
Domu jednorodzinny w centrum miasta z balkonem, tarasem i ogrodem. Zakupy 5 min rowerem, 15 – na nogach.
- dla opiekunki dostępna cała góra domu: pokój (35m2) z własną łazienką, internet
- dostępny samochód VW Polo z manualną skrzynią biegów,
- syn również mieszka w Bremen.

Wymagania

komunikatywny lub dobry niemiecki, referencje

Nasza oferta

Oferujemy tylko sprawdzone zlecenia, super warunki mieszkaniowe dla opiekunów, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i przemiłych koordynatorów w Polsce i w Niemczech.