Zostań kierowcą autobusu miejskiego (kat. D + 95) - my opłacimy kurs!

Stawka

3 545.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Holandia , Utrecht , Venlo , Niemcy

Opis stanowiska

Kierowca autobusów w Holandii
Chciałbyś zostać kierowcą autobusów ale nie masz prawa jazdy kategorii D? Opłacimy twoje prawo jazdy, przeprowadzimy Cię przez proces rekrutacji od A do Z czyli od momentu rozpoczęcia kursu aż do przyjazdu do Holandii. A to wszystko w ramach umowy lojalnościowej. Wymagamy chęci, zaangażowania oraz znajomości języka Angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoją aplikację.

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 17:00.

Bartek oraz Aleksandra udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji dotyczących umowy lojalnościowej oraz procesu rekrutacji na stanowisku kierowcy.
Zadzwoń jeśli chcesz poznać szczegóły.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko kierowcy autobusów miejskich w okolicy Utrechtu. Do twoich zadań będzie należało:

  • Przewożenie pasażerów na wyznaczonych trasach
  • Dbanie o bezpieczeństwo i komfort pasażerów
  • Wykonywanie czynności związanych z obsługą autobusu
  • Wdrożenie w system pracy wraz z drugim kierowcą
  • Start pracy: od zaraz

Skontaktuj się po więcej informacji
Jeżeli rozważasz wyjazd do pracy w Holandii, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Oferujemy pomoc na każdym etapie procesu rekrutacji. Pomożemy Państwu również w przygotowaniu dokumentów niezbędnych do wyjazdu.

EXPERT - AGENCJA ZATRUDNIENIA nr cert. 21920

Wymagania

- Prawo jazdy kategorii B.
- Znajomość języka Angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Zaangażowanie oraz chęci do pracy na stanowisku kierowcy autobusu

Nasza oferta

- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia między 2592,36 € – 3545,98 € / miesiąc brutto
- Wypłaty w systemie miesięcznym
- Umowę lojalnościową na 6 miesięcy bez ponoszenia kosztów związanych z kursem prawa jazdy
- Umowę na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
- Urlop wypoczynkowy w wymiarze 25 dni + 17 ATV
- Dodatki zmianowe ok. 300€ miesięcznie
- Zakwaterowanie w pokojach jedno osobowych
- Transport służbowy
- Program emerytalny