Zbrojarz/ Cieśla szalunkowy/ We Can Do It/ Szwecja

Lokalizacja

Piteå , Szwecja

Opis stanowiska

Zbrojarz / Cieśla szalunkowy
Miejsce pracy: Szwecja, Pitea

  • poszukujemy zarówno cieśli szalunkowych, jak i zbrojarzy na projekty budowy obiektów mieszkalnych na terenie Pitea.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe zbrojarskie lub ciesielskie,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • gotowość do pracy za granicą,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • uczciwość i rzetelność.

Nasza oferta

  • zatrudnienie w oparciu o szwedzką umowę o pracę,
  • wynagrodzenie związkowe 185–210 SEK/h brutto uzależnione od Twojego doświadczenia,
wraz z szwedzkimi dodatkami takim jak:
  • 13% od wynagrodzenie - semesterlön (urlopowe),
  • 616 SEK / miesiąc - arbetstidsförkortning (skracanie czasu pracy),
  • 4,3% od wynagrodzenia - SAF-LO pension (dodatkowe składki emerytalne),
  • narzędzia i odzież roboczą,
  • opiekę koordynatora.

Nasz zespół dba o wszystkie formalności związane z wyjazdami, jak i pobytem naszych pracowników za granicą. Pełnym zaufaniem obdarzyło nas już tysiące pracowników.

Nie czekaj dłużej, przekonaj się, ile możemy wspólnie zdziałać. Wyślij CV i pozwól nam zająć się resztą.

We Can Do It!

Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.