Cieśla / Stolarz - Szwecja

Lokalizacja

Umeå , Szwecja

Opis stanowiska

Poszukujemy do legalnej pracy na terenie Szwecji fachowców w zawodzie:

Cieśla konstrukcyjny / Stolarz

Miejsce pracy: Umeå

Obowiązki:

  • montaż konstrukcji połaci dachowych, konstrukcji ścian wewnętrznych, wykończenia: okna, drzwi, panele, podłogi, listwy tp.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz załączanie referencji pisemnych lub telefonicznych.
W przesyłanych dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez ES-Perfekt w celach przyszłych rekrutacji". *

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

* Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest ES-Perfekt, ul. Partyzancka 80/92 lok. 18, 95-200 Pabianice. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom ES-Perfekt) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ ES-Perfekt posiada zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane klientom ES-Perfekt - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do klientów ES-Perfekt drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody - dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w ES-Perfekt prosimy o kontakt pod adresem email: [email protected]

Wymagania

  • znajomość rysunku technicznego
  • kilkuletnie doświadczenie oraz samodzielność
  • preferowana, ale nie wymagana znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie skandynawskie

Pracodawca szwedzki oferuje:

  • pracę od sierpnia 2021
  • wynagrodzenie ok. 210 Sek/h  + dodatki akordowe
  • system rotacji
  • opłacony przelot
  • umowa szwedzka
  • możliwa długa współpraca