Spawacz/ We Can Do It/ Szwecja

Stawka

210.00 SEK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Spawacz MIG , Spawacz

Lokalizacja

Göteborg , Szwecja

Opis stanowiska

SPAWACZ MIG
Miejsce pracy: Szwecja, Göteborg.
Opis pracy:  Spawanie blach z aluminium (5-40 mm) metodą MIG. Praca przy naprawie i renowacji łodzi.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe spawalnicze,
  • gotowość do pracy za granicą,
  • samodzielność oraz umiejętność pracy z rysunkiem technicznym,
  • mile widziane aktualne uprawnienia/certyfikaty,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Nasza oferta

  • Stawka 210 SEK/H brutto dla doświadczonych pracowników oraz:
  •  13 % DODATKU URLOPOWEGO, czyli do każdej godziny prawie 30 koron szwedzkich,
  •  616 koron szwedzkich miesięcznie dodatku związkowego z tytułu skróconych godzin pracy, czyli do każdej godziny prawie 4 korony szwedzkie,
  •  4,3% związkowego dodatku emerytalnego i wypadkowego,
  •  w przypadku prac powyżej >70km od miejsca zamieszkania dodatki,
  •  darmowe zakwaterowanie,
  • 3000 koron szwedzkich za polecenie pracownika.

Nasz zespół dba o wszystkie formalności związane z wyjazdami, jak i pobytem naszych pracowników za granicą. Pełnym zaufaniem obdarzyło nas już tysiące pracowników.

Nie czekaj dłużej, przekonaj się, ile możemy wspólnie zdziałać. Wyślij CV i pozwól nam zająć się resztą.

We Can Do It!

Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.