Zastępstwo dla OPIEKUNA od 14.12. do seniora i jego żony 21785 Belum 1800€ +350€ BONUS

Lokalizacja

Bonn , Berlin , Aurich , Niemcy

Opis stanowiska

Dojazd:14.12
Stawka: 1800€  +350€ bonus świąteczno-noworoczny
Miejscowość: 21785 Belum

Poszukujemy opiekuna z dobrym/komunikatywnym niemieckim. Palenie tylko na zewnątrz.

Do opieki:
-  senior (85 lat, 75 kg, 170 cm, PG3) – wózek (powoli wstaje dzięki fizjoterapii, pojawiły się problemy z sercem i zbieranie się wody w organizmie), z problemami z sercem. Aktualnie ma założony cewnik. Seniorowi trzeba częściowo pomagać przy transferze – trzeba podciągnąć, chodzeniu do toalety, kąpieli pielęgnacji ciała oraz ubieraniu się. Senior ma prowadzoną fizjoterapie i dzięki niej wracać ma do mobilności. BEZ NOCEK.
-  seniorka (82 lat) – zdrowa i nie wymaga opieki pielęgnacyjnej. Zajmuje się Haushaltem, gotuje i jeździ na zakupy. Seniorka przejmuje opiekę podczas przerw opiekuna.

Zadania opiekunki:
Wsparcie seniorów w codziennym funkcjonowaniu (prowadzenie domu, pranie, sprzątanie, robienie zakupów) oraz wspólne spędzanie czasu (spacery na wózku, rozmowy).

Warunki mieszkaniowe:
Dom jednorodzinny na wsi z ogrodem i tarasem, ok 120 mkw. Na zakupy ok 8 min autem. Dla opiekunki własny pokój, TV i internet. Synowie mieszkają niedaleko, w innej miejscowości. Jest rower i auto.
Wyposażenie: krzesło toaletowe, wózek, łózko pielęgnacyjne

Wymagania

dobry niemiecki, referencje

Nasza oferta

Oferujemy tylko sprawdzone zlecenia, super warunki mieszkaniowe dla opiekunów, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i przemiłych koordynatorów w Polsce i w Niemczech.