Szpachlarz

Kategoria

Murarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Annecy , Francja

Opis stanowiska

Oferta pracy tymczasowej, GRHR (nr licencji 27250)

Poszukujesz pracy w zawodzie i liczysz na długoterminową współpracę, ale nie znasz francuskiego? To żaden problem, bo u nas pracujesz w polskich ekipach! Obecnie dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko:

Szpachlarz – kontrakt francuski
Miejsce pracy: Alpy Francuskie - Annecy, Francja

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u klienta – kontrakt francuski
  • Bezpłatne zakwaterowanie i transport do pracy
  • Dodatki za nadgodziny według systemu francuskiego
  • Możliwość uzyskania miesięcznej premii za wydajność pracy – do decyzji klienta
  • Wynagrodzenie w przedziale 2500 - 2800 euro netto/msc.
  • Wypłaty w systemie miesięcznym
  • Ubezpieczenie i podatek odprowadzane we Francji
  • Zapewniona odzież robocza

Zakres obowiązków:

  • Łączenie band na taśmie papierowej
  • Szpachlowanie łączeń płyt karton-gips
  • Szlifowanie

Wymagania:

  • Dobre doświadczenie na w.w. stanowisku i samodzielność
 Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.