Murarz - 08.01.2024

Kategoria

Murarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Grenoble , Francja

Opis stanowiska

MURARZ

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ – GRH Polska, nr licencji 16998

GRH Polska we współpracy z francuską firmą poszukuje specjalisty do prac murarskich i rozbiórkowych – jeden wolny wakat

Miejsce pracy: Region Alp Francuskich

Gwarantujemy:
•Wynagrodzenie miesięcznie w wysokości: 2600-2800 euro netto. W skład Twojego wynagrodzenia wchodzi: podstawa+ nadgodziny+ 2 bonusy +10% + dieta
•Polską umowę o pracę tymczasową z zapewnionym ubezpieczeniem
•Pracę w polskiej ekipie
•Darmowe zakwaterowanie wraz z zapewnionym dojazdem na miejsce pracy
•Pakiet premii: premia za polecenie, dofinansowanie kosztów transportu do Francji
•Pomoc w dopełnieniu formalności i opieka polskiego koordynatora

Wymagamy:
•Praktycznego doświadczenia w pracach murarskich (murowanie, szalowanie, rozbiórki, betonowanie, wylewanie fundamentów)
•Znajomości języka francuskiego (podstawowa) – mile widziane
•Czynnego prawa jazdy kat B
•Gotowości rozpoczęcia pracy od 08.01.2023
•Dobrej kondycja fizyczna

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą naszego formularza

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.