Murarz

Stawka

2 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Murarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Francja

Opis stanowiska

MURARZ
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ – GRH Polska, nr licencji 16998
GRH Polska we współpracy z francuskimi klientami poszukuje specjalistów do prac murarskich na śródziemnomorskiej wyspie.

Miejsce pracy: Korsyka, Francja

Start pracy: "od zaraz" - długoterminowa współpraca

Gwarantujemy:

  • Stawkę całkowitą w wysokości od 15,00 euro na godzinę + dodatkowo płatne nadgodziny (+25%, +50%)
  • Średnie miesięczne wynagrodzenie "na rękę" 2500-2700 euro
  • Ekwiwalent żywieniowy w wysokości od 9,30 euro dziennie
  • Polską umowę o pracę tymczasową
  • Comiesięczne wypłaty na konto bankowe
  • Zapewnione darmowe zakwaterowanie i dojazd na budowę
  • Pomoc w dopełnieniu formalności

Wymagamy:
  • Praktycznego doświadczenia w pracach murarskich oraz drogowych (budowa dróg i chodników, budowa studzienek kanalizacyjnych itd.)
  • Chęci i determinacji do pracy

Jeżeli posiadasz doświadczenie i jesteś gotowy podjąć zatrudnienie za granicą – wyślij nam swoje CV

 lub skontaktuj się z nami telefonicznie (w godzinach 8:00 - 16:00)

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.