Stolarz/ Praca w Fabryce (Moduły Budowlane) * 14.68 - 15.19 € brutto/ h

Stawka

15.19
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, producent drewna z okolic Eemshaven, poszukuje doświadczonych stolarzy do pracy w fabryce

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za różnorodne zadania związane z produkcją, montażem i przygotowaniem modułów do stawiania budynków, zapewniając wysoką jakość i zgodność z wymaganiami. Do Twoich obowiązków należeć będzie:
  • Montaż podzespołów i elementów prefabrykowanych do kompletowania modułów budowlanych
  • Obróbkę drewna zgodnie z wymaganiami
  • Kontrola jakości wyrobów gotowych oraz zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości przełożonemu.
  • Przygotowywanie modułów do transportu i montażu, w tym pakowanie, etykietowanie i zabezpieczanie towarów.
Wyprodukowane kompletne moduły są później montowane w jeden budynek wraz z rurami, okablowaniem i innymi specyficznymi wymaganiami budynku.

Praca na stałe od poniedziałku do piątku.

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:
  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (B1)
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Masz doświadczenie w pracach stolarskich
  • Potrafisz czytać rysunek techniczny
  • Masz aktualne VCA (możliwość szkolenia na miejscu)

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne i odzież roboczą

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:
  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień (co czwartek): 14.68 - 15.19 € brutto/ h + nadgodziny (w zależności od doświadczenia) (pierwsze wynagrodzenie w drugim tygodniu pracy)
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (w pokojach 2-osobowych, koszt 115 € tygodniowo) i ubezpieczenie (koszt na tydzień 35.58 €)
    Kandydaci techniczni – możliwość zakwaterowania w pokoju 1 osobowym, koszt 140 € tygodniowo
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    ***** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) *****