Sprzątanie akademików w IRLANDII

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Kategoria

Pokojówki , HoReCa

Lokalizacja

Irlandia

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika należało będzie:

  • Gruntowne sprzątanie kwater studenckich, akademików tj. pokoje, łazienki, kuchnie, korytarze, itp.

Co oferujemy:

  • Możliwość sezonowej pracy w okresie MAJ - wrzesień
  • Możliwość pracy z bliską osobą np. rodziną lub znajomym
  • Wyjazd w dogodnym dla pracownika terminie
  • Pomoc w organizacji całej podróży np. biletu, transferu
  • Na miejscu szkolenie dla osób bez doświadczenia

Wymagania

  • Dostępność od maja
  • Chęć do pracy
  • Rzetelność

Gwarantujemy

  • LEGALNE SEZONOWE ZATRUDNIENIE W IRLANDII
  • TERMINOWE CO TYGODNIOWE WYPŁATY NA KONTO
  • POMOC KOORDYNATORA JESZCZE PRZED WYJAZDEM
  • TRANSPORT MIĘDZY ZLECENIAMI
  • PRACE W POLSKIM ŚRODOWISKU WRAZ Z POLSKIM PRZEŁOŻONYM
  • ZAKWATEROWANIE BLISKO MIEJSCA PRACY
  • KOMUNIKACJE W OJCZYSTYM JĘZYKU