Spawacz TIG - stal nierdzewna * 180 kr brutto/ h (105 zł brutto/ h) + wakacyjne

Stawka

105.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Kolding , Dania

Opis stanowiska

Nasz klient, producent elementów metalowych z okolic Vamdrup,
poszukuje doświadczonych spawaczy - metoda 141
Start pracy w styczniu 2024 r. Praca na stałe lub w systemie - do ustalenia z pracodawcą.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za produkcję zbiorników ze stali nierdzewnej, spawanie metodą TIG 141 stali nierdzewnej o grubości 1.5 - 8 mm. Do Twoich obowiązków będzie należeć:
• przygotowywanie materiałów
• kontrola jakości spoin i wykończenie
• konserwacja i dbałość o narzędzia pracy
• stosowanie się do przepisów BHP

Praca na 1 zmianę.

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (A2/B1)
  • Posiadasz prawo jazdy i własny samochód na dojazdy do pracy
  • Masz doświadczenie w spawaniu metodą TIG (141)
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego/ dźwigu/ suwnicy

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie: 180 kr brutto/ h (105 zł brutto/ h)
    + wakacyjne + zasiłki na dziecko
  • Umowa na warunkach duńskich
  • Zakwaterowanie (koszt na tydzień 1 260 kr/ 739 zł)
  • Ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
DKK / PLN kurs z dnia 24-11-2023