Praca w Danii - Produkcja okien/drzwi z aluminium i drewna

Stawka

137.00 DKK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Viborg , Skive , Dania

Opis stanowiska

Liczba wakatów: 4
Okres zatrudnienia: od 13.05.2024
Miejsce pracy: 7800, Skive

  • praca w systemie 5/1
  • praca w fabryce okien i drzwi z aluminium i drewna
  • praca 5/6 dni w tygodniu

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie przy produkcji stolarki okiennej/drzwi
  • mile widziani stolarze
  • solidnie komunikatywny angielski lub niemiecki
  • własny samochód do dojazdów do pracy

Wynagrodzenie:
  • 137 DKK brutto/h a po 3ch miesiącach pracy 150 DKK brutto/h
  • +12,5 % pieniędzy wakacyjnych

Wynagrodzenie wypłacane 2 razy w miesiącu.

Zakwaterowanie:

  • pokoje w odległości 14km od pracy
  • pokój jednoosobowy 150 DKK/dzień/osoba
  • pokój dwuosobowy 100 DKK/dzień/osoba

Informacje dodatkowe : Ciekawa praca na produkcji z możliwością zjazdu na tydzień po przepracowaniu 5 tygodni (zjazdy nie są przymusowe). Średnio 45h pracy tygodniowo. Mile widziane osoby, które już wcześniej pracowały w fabrykach okien i drzwi z aluminium czy drewna a szczególnie te, które są z zawodu stolarzami. Praca na dłuższy okres czasu.

Oferujemy:

  • Bezpłatne usługi związane z zatrudnieniem;
  • Legalną pracę w Danii i wynagrodzenie na czas;
  • Możliwość zakwaterowania;
  • Wszechstronne wsparcie i konsultacje przed wyjazdem oraz w trakcie zatrudnienia.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.