Spawacz TIG aluminium / 70 km od Świnoujścia

Stawka

17.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Greifswald , Niemcy

Opis stanowiska

Dla naszego niemieckiego kontrahenta poszukujemy doświadczonego spawacza TIG.

Praca na dwie zmiany.
Spawane części do łodzi, jachtów i statków metoda TIG
Materiał: aluminium
Miejsce pracy: Greiswald (Niemcy)
Przewidywany start: od zaraz
Stawka: 17€ brutto +40€ diety

Wymagania

  • doświadczenie w spawaniu aluminium metodą TIG
  • dokładność i precyzja
  • prawo jazdy kat. B i samochód na wyjazd
  • komunikatywna znajomość niemieckiego
  • mile widziane aktualny certyfikat spawalniczy

Nasza oferta

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • legalne i stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie płatne na konto (do 15 dnia następnego miesiąca),
  • możliwość pobierania zaliczek,
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania (pokoje jedno- lub dwuosobowe),
  • niemieckie ubezpieczenie,
  • dodatek świąteczny i urlopowy (po przepracowanych 6. miesiącach),
  • zwrot kosztów za ubranie robocze,
  • zwrót kosztów pierwszego przyjazdu do Niemiec w formie jednorazowego bonu paliwowego w kwocie 50€,
  • 25 dni płatnego urlopu,
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora,
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem.