SPAWACZ MIG/MAG

Stawka

1 800.00 - 2 000.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Niemcy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • spawanie metodą MIG / MAG
  • obróbka blach o grubości 2-8 mm
  • wykonywanie zleceń w oparciu o rysunki techniczne
  • obróbka wstępna i wtórna
  • naprawa i konserwacja konstrukcji stalowych
  • montaż komponentów

WYMAGANIA:

  • ważny certyfikat spawalniczy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • motywacja do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • własny samochód

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie z dodatkami wg taryfy płac iGZ
  • wynagrodzenie miesięczne w kwocie ok. 1.800,00 - 2.000,00 EUR netto po odtrąceniu
  • kosztów kwatery (stawka godzinowa w wys. 10,00 EUR brutto oraz dieta za każdy roboczodzień w wysokości 55,00 EUR netto)
  • zorganizowane zakwaterowanie (płatne)
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu (CV) z dokładnym przebiegiem doświadczenia zawodowego, opisem wykonywanych obowiązków oraz zdjęciem na adres za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'.

QUIP AG

Thomas-Edison-Str. 5-7

D-52499 Baesweiler

Deutschland

Tel.: +49 (0) 2401-3990-961

Mobil: +49 (0) 15123692206

E-Mail: [email protected]

www.quip.de