Mechanik samochodowy / Wulkanizator (sezonowo)

Lokalizacja

Ingolstadt , Niemcy

Dla sieci renomowanych warsztatów szybkiej obsługi samochodowej na terenie Bawarii - Ingolstadt i okolic poszukujemy mechaników samochodowych i wulkanizatorów.

Miejsce pracy: Ingolstadt (Niemcy)

Numer referencyjny: MS/W/praca-za-granica.net

Opis stanowiska pracy:

  • Podstawowy serwis (wymiana oleju, pasków, filtrów, klocków hamulcowych itp.)
  • naprawy związane z układem napędowym i kierowniczym
  • wulkanizacja / wymiana opon
  • obsługa wyważarki do kol i maszyn wulkanizacyjnych

Wymagamy:

  • wykształcenie w zawodzie mechanik samochodowy / wulkanizator - wykształcenie niewymagane
  • doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale nie konieczna
  • prawo jazdy
  • motywacja do pracy
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • Umowa o prace na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
  • ponadtaryfowe wynagrodzenie
  • opiekę oraz wsparcie polskiego koordynatora na każdym etapie rekrutacji
  • zakwaterowanie pracownicze opłacane przez pracodawcę

Agnes Malinowska
Recruiting Consultant EU

QUIP AG
Thomas Edison Straße  5 - 7
D-52499 Baesweiler

Mob.: +49 (0)175-96-522-44
www.quip.de