ŚLUSARZ / MONTER Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Kategoria

Ślusarz , Warsztat

Lokalizacja

Berlin , Monachium , Niemcy

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Monachium (Niemcy), Berlin (Niemcy), Lipsk (Niemcy), Krefeld (Niemcy), Würzburg (Niemcy)

Numer referencyjny: Ś/M/praca-za-granica.net

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż komponentów dużych konstrukcji stalowych
  • wykonywanie projektów w oparciu o dokumentację techniczną
  • prace ślusarskie
  • przeprowadzanie prac serwisowych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie w zawodzie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • język niemiecki mile widziany, ale nie konieczny
  • obsługa odpowiednich narzędzi i urządzeń pomiarowych
  • motywacja do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • własny samochód

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie z dodatkami wg taryfy płac iGZ
  • praca na 3 zmiany, dodatek nocny w wysokości 25%
  • darmowe zakwaterowanie
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu (CV) za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'.

Agnieszka Malinowska

EU Recruiting

QUIP AG

Thomas-Edison-Str. 5-7

D-52499 Baesweiler

Deutschland

Mobil: +49 (0) 175 96 522 44

www.quip.de