Spawacz - metoda MAG

Kategoria

Spawacz MAG , Spawacz

Lokalizacja

Niemcy

Vimex Sp. z o.o. to polska firma usługowa z 20-letnim doświadczeniem na rynku niemieckim, świadcząca usługi zagranicą na zasadach oddelegowywania własnych pracowników etatowych do realizacji stałych zleceń produkcyjnych na terenie Niemiec. Działalność firmy na terenie Niemiec koordynowana jest poprzez Oddział w Neuss k. Dusseldorf i realizowana pod marką handlową - Vimex Industry.

Miejsce pracy: Würzburg (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

wielkogabarytowe przemysłowe konstrukcje ze stali nierdzewnej oraz aluminium

Kontrakt w Niemczech południowych, okolice Würzburga

Opis stanowiska:

  • Spawanie wielkogabarytowych konstrukcji w metodzie MAG zarówno w stali nierdzewnej jak i aluminium na zakładzie u naszego niemieckiego kontrahenta

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia spawalnicze w MIG/MAG
  • Min. 5 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego z zakresu konstrukcji stalowych
  • Kontrola poszczególnych elementów przed i podczas procesu spawania
  • Umiejętność przygotowania materiału do spawania
  • Wykonywanie pracy zgodnie z aktualnymi normami bezpieczeństwa - BHP
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Aktualne uprawnienia na suwnice
  • Znajomość j. niemieckiego nie jest wymagana

Oferujemy:

  • Koordynację pracy i pracę razem z polskim zespołem naszych wykwalifikowanych pracowników
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Legalne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Długotrwałą współpracę
  • Bezpłatne zakwaterowanie, odzież robocza i ochronna, narzędzia do pracy
  • Jednorazowy przejazd z kraju na kontrakt
  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie i składki emerytalne - zapewnia i opłaca pracodawca w Polsce
  • Oferta bezpośrednia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.