Ślusarz samodzielny

Kategoria

Ślusarz , Warsztat

Lokalizacja

Dortmund , Niemcy

'Vimex sp. z o.o. to polska firma z długoletnią tradycją. Firma działa w branży przemysłowej w zakresie usługowym oraz w branży medycznej jako producent i dystrybutor aparatury medycznej.

 Działalność w branży przemysłowej wykonywana jest (od 2002 roku) pod marką Vimex Industry.

Działalność w branży medycznej wykonywana jest (od 2006 roku) pod marką Vimex Endoscopy.

 Siedziba Spółki zlokalizowana jest w Gliwicach, przy ul. Toruńska 27.Spółka posiada Oddział w Niemczech zlokalizowany w Neuss k. Dusseldorfu, ul. Hammfelddamm 10 powołany do obsługi realizowanych kontraktów w przemyśle niemieckim.'

Miejsce pracy: Dortmund (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Jednostkowe konstrukcje przemysłowe ze stali czarnej, kontrakt w Niemczech zachodnich NRW, okolice Dortmundu

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy doświadczonych, samodzielnych ślusarzy do pracy w Niemczech Zachodnich, na hali przy składaniu konstrukcji stalowych zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną jako wzmocnienie naszej polskiej załogi

Wymagania:

  • składanie i wstępny montaż konstrukcji stalowych w oparciu o otrzymaną dokumentację techniczną,
  • min. 3-cio letnie doświadczenie na aplikowane stanowisko,
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • bardzo dobra umiejętność samodzielnego czytania rysunku technicznego z zakresu konstrukcji stalowych,
  • dobra organizacja miejsca i czasu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym autem (nie jest wymagana).
  • Aktualne uprawnienia na wózki widłowe i suwnice.

Oferujemy:

  • pracę razem z polskim zespołem naszych wykwalifikowanych pracowników,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy),
  • system premiowy uzależniony od wyników kontraktu,
  • legalne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • długotrwałą współpracę,
  • darmowe zakwaterowanie,
  • jednorazowy darmowy przejazd z kraju na kontrakt,
  • odzież roboczą,
  • pakiet socjalny: ubezpieczenie i składki emerytalne - zapewnia i opłaca pracodawca w Polsce,
  • wsparcie w sprawach urzędowych,
  • oferta bezpośrednia (nie jesteśmy pośrednikiem, to my zatrudniamy pracownika na kontrakcie).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.