Ślusarz samodzielny

Kategoria

Ślusarz , Warsztat

Lokalizacja

Hamm , Niemcy

Vimex Sp. z o.o. to polska firma usługowa z 20-letnim doświadczeniem na rynku niemieckim, świadcząca usługi zagranicą na zasadach oddelegowywania własnych pracowników etatowych do realizacji stałych zleceń produkcyjnych na terenie Niemiec. Działalność firmy na terenie Niemiec koordynowana jest poprzez Oddział w Neuss k. Dusseldorf i realizowana pod marką handlową - Vimex Industry.

Miejsce pracy: Hamm (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy doświadczonych, samodzielnych ślusarzy do pracy w Niemczech Zachodnich - NRW okolice Hamm, prace przy składaniu konstrukcji stalowych ze stali czarnej zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną jako wzmocnienie naszej polskiej załogi .

Wymagania:

  • znajomość technologii produkcji (wstępny montaż, prefabrykacja, szczepianie) konstrukcji przemysłowych ze stali czarnej w oparciu o otrzymaną dokumentację techniczną,
  • min. 5-cio letnie doświadczenie na aplikowane stanowisko,
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • bardzo dobra umiejętność samodzielnego czytania rysunku technicznego z zakresu konstrukcji stalowych,
  • dobra organizacja miejsca i czasu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym autem (nie jest wymagana).
  • aktualne uprawniania na suwnice

Oferujemy:

  • pracę razem z polskim zespołem naszych wykwalifikowanych pracowników,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy),
  • system premiowy uzależniony od wyników kontraktu,
  • legalne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • długotrwałą współpracę,
  • darmowe zakwaterowanie,
  • jednorazowy darmowy przejazd z kraju na kontrakt,
  • odzież roboczą,
  • pakiet socjalny: ubezpieczenie i składki emerytalne - zapewnia i opłaca pracodawca w Polsce,
  • wsparcie w sprawach urzędowych,
  • oferta bezpośrednia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.