Lakiernik przemysłowy

Lokalizacja

Niemcy

Vimex sp. z o.o. to polska firma z długoletnią tradycją. Firma działa w branży przemysłowej w zakresie usługowym.

Działalność w branży przemysłowej wykonywana jest (od 2002 roku) pod marką Vimex Industry.

Siedziba Spółki zlokalizowana jest w Gliwicach, przy ul. Toruńska 27.Spółka posiada Oddział w Niemczech powołany do obsługi realizowanych kontraktów w przemyśle niemieckim

Miejsce pracy: Niemcy

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • testowanie materiałów przed malowaniem
  • nakładanie podkładów i powłok
  • maskowanie powierzchni i przedmiotów, które nie mają być malowane,
  • malowanie natryskowe, samodzielne przygotowanie i malowanie poszczególnych elementów i systemów zgodnie z parametrami jakościowymi
  • prace uzupełniające i kontrola jakości, w razie potrzeby pomiar grubości powłoki
  • transport wewnątrzzakładowy elementów przeznaczonych do lakierowania
  • czyszczenie i konserwacja narzędzi, maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • ukończone szkolenie jako lakiernik, powlekacz powierzchni lub porównywalne kwalifikacje
  • kilkuletnie doświadczenie w lakierowaniu konstrukcji stalowych
  • uprawnienia na wózek widłowy i suwnicę
  • doświadczenie i wiedza w zakresie obsługi urządzeń i pistoletów lakierniczych
  • zorganizowana, samodzielna praca
  • wysoka orientacja na zespół i cele
  • silne poczucie jakości i odpowiedzialności

Oferujemy:

  • pracę razem z polskim zespołem naszych wykwalifikowanych pracowników
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy)
  • system premiowy uzależniony od wyników kontraktu
  • legalne zatrudnienie na umowę o pracę z należnym wymiarem urlopowym
  • opodatkowanie wynagrodzenia wg przepisów niemieckich
  • długotrwałą współpracę
  • zakwaterowanie
  • przejazd z kraju na kontrakt
  • odzież roboczą oraz narzędzia pracy
  • pakiet socjalny: ubezpieczenie i składki emerytalne - zapewnia i opłaca pracodawca w Polsce, formularz A1
  • wsparcie w sprawach urzędowych
  • oferta bezpośrednia (nie jesteśmy pośrednikiem, to my zatrudniamy pracownika na etat)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.