Spawacz do naprawy koparek. Od 2900€. Darmowe zakwaterowanie. Nadgodziny. Zaliczki. Praca od zaraz.

Stawka

2 900.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Aichach , Passau , Monachium , Niemcy

Opis stanowiska

Spawacz do naprawy koparek. Praca w miejscowości Aicha vorm Wald.
Opis stanowiska:

  • spawanie metodą MAG 135 koparek (naprawa koparek w warsztacie)
  • wykonywanie prac ślusarskich
  • min. 9/10h pracy dziennie

Wymagania

Nasza oferta

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • stawka 13,50€ brutto plus 5€ netto diety do każdej przepracowanej godziny
  • darmowe zakwaterowanie
  • opiekę polskojęzyczną
  • możliwość pracy w nadgodzinach od 9-10  godzin dziennie
  • dostępność polskojęzycznego koordynatora dla osób dojeżdżających w każdy weekend
  • stałą opiekę ze strony InJobs