Spawacz, 22 € Brutto, darmowe zakwaterowanie, j.niem. A2-B1, Monachium / Niemcy (gn)

Stawka

22.00

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Monachium , Niemcy

Opis stanowiska

  • Praca przy budowie pojazdów szynowych
  • Spawanie metodą MAG  poszczególnych komponentów
  • Czytanie rysunków technicznych i realizacja planów pracy

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub wieloletnie doświadczenie jako spawacz
  • Znajomość schematów i rysunków technicznych
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A2
  • Mile widziane auto na dojazdy
  • Doświadczenie w budowie konstrukcji stalowych, najlepiej dźwigów lub pojazdów szynowych
  • Umiejętność spawania metodą MAG (certyfikat spwania)
  • CV  w wersji elektronicznej zgodne z obecnymi standardami
  • Spawanie wstępne z próbkami roboczymi spoin pachwinowych i szwów Y (grubość blachy 2-3 mm i 12 mm)

Nasza oferta

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Praca dla renomowanej firmy światowej
  • Stawka: 22 € Brutto / godzina
  • Praca  zmianowa - 3 zmiany
  • Pon.-pt. 37,5 - godzinny tydzień pracy
  • Darmowe parkingi przy zakładzie pracy
  • Zakwaterowanie darmowe
  • Miejsce pracy:  Monachium