Sortowanie owoców drobnych – Holandia

Stawka

9.82
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Oosterhout , Tilburg , Breda , Holandia

Opis stanowiska

  • Praca przy sortowaniu, ważeniu i pakowaniu owoców drobnych: malin, jeżyn, borówek, jagód przy taśmie
  • Praca w systemie dwuzmianowym: 6.00-14.00, 13.00-22.00

Wymagania

  • Doświadczenie na ww. stanowisku
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy (mile widziane)

Nasza oferta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 9,82 € /h.
  • Umowę o pracę z holenderskim pracodawcą
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania firmowego
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto
  • zorganizowane dojazdy do pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu