Montaż autobusów elektrycznych - Holandia (Deurne) - Bardzo dobra stawka (15-17 euro / godzinę) ! Pokoje 1-osobowe !

Stawka

15.00 - 17.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Eindhoven , Helmond , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na linię montażową autobusów elektrycznych.

Firma zajmuje się produkcją rozwojową i wprowadzaniem na rynek w pełni elektrycznych autobusów miejskich i regionalnych oraz związanego z nimi ekosystemu. Ich celem jest przyczynianie się do lepszego i zdrowszego środowiska poprzez uczynienie standardem zrównoważonego, bezemisyjnego transportu ludzi. Jest to holenderska firma z siedzibą w Deurne. Do obecnej chwili ponad 350 autobusów działa w siedmiu krajach w całej Europie, w tym w dużych miastach, takich jak Amsterdam, Frankfurt i Monachium.

Opis pracy:
- Montaż poszycia autobusu,
- Praca z elektronarzędziami,
- Przygotowanie kompozytowych elementów piankowych oraz uszczelek,
- Przygotowywanie autobusów do transportu,
- Praca w międzynarodowym zespole.

Wymagania

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na linii montażowej,
- Umiejętność obsługiwania się elektronarzędziami,
- Umiejętność posługiwania się kluczami pneumatycznymi oraz dynamometrycznymi,
- Bardzo dobry poziom języka angielskiego (B1/B2).

Nasza oferta

Stawka:
15-17 euro brutto / godzinę (w zależności od doświadczenia)

Zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych !

Praca w systemie jednozmianowym.

W ciągu kilku miesięcy planowo ma zostać wprowadzony system dwuzmianowy (uśredniony dodek zmianowy +14% do stawki podstawowej).

Prosimy o przemyślane aplikacje osób, które posiadają doświadczenie przy montażu (najlepiej w branży automotive) oraz chętne na wyjazd w najbliższym czasie.