Praca przy kwiatach i cebulkach - Holandia - Praca nad morzem - Bez znajomości języka + Dobre zakwaterowanie !

Stawka

300.00
(NETTO ZA TYDZIEŃ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Holandia

Opis stanowiska

Prace przy kwiatach, oraz przy przedsiębiorstwach rolniczych oraz ogrodniczych od sadzenia, zbioru poprzez sortowanie i pakowanie produktu do wysyłki.

Zapewniamy stabilne zatrudnienie w Holandii oraz dobre wynagrodzenie. Dodatkowo otrzymasz wiele dodatków zmianowych, a także będą przysługiwały Ci benefity.

Lekka praca w sektorze agro - idealna dla kobiet (obecnie pakowanie i sortowanie cebulek).
Posiadamy również oferty produkcyjne oraz prace fizyczne.
Wolimy łączyć niż dzielić - możliwość wyjazdów w grupach.

Wymagania

- zaświadczenie o niekaralności,
- konto walutowe w euro,
- znajomość języka angielskiego NIE jest wymagana,
- mile widziane doświadczenie na produkcji lub w pracach w sektorze AGRO,
- prawo jazdy będzie dodatkowym atutem,
- umowy podpisywane są na miejscu digitalnie (bardzo ważne jest by mieć aktywny email oraz nr. telefonu).

Nasza oferta

- Atrakcyjna stawka godzinowa dla osóļ na "wiekówce",
- tygodniówki około 300 euro netto już po odciągnięciach zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu do i z pracy (przy 40 godzinach pracy),
- możliwość dodatkowej pracy przy plewieniu w soboty (co sobotę zbierana jest grupa 20 - 30 osób chętnych do dodatkowej pracy, wtedy tygodniówka ok. 400 euro),
- na miejscu czeka już pakiet obuwia, ubrań do pracy, sztućców i talerzy,
- dobre warunki mieszkaniowe (w atrakcyjnej okolicy blisko morza).