RZEŹNIK/ Pracownik produkcji - przetwórnia wołowiny * 12.5 - 17 € NETTO/ h

Stawka

17.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Rzeźnik , HoReCa

Lokalizacja

Tiel , Apeldoorn , Arnhem , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, przetwórnia wołowiny z okolic Apeldoorn, Arnhem, Tiel, Veenendaal, poszukuje doświadczonych rzeźników i pracowników produkcyjnych.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pracę na produkcji mięsa wołowego, a także:
• trybowanie, rozbiór, wykrawanie, obróbka i porcjowanie mięsa (oddzielanie łopatki, oddzielanie boku, usuwanie schabu)
• odkostnianie, wstępna obróbce tusz, piłowanie
• oddzielanie, pozyskiwanie i przetwarzanie podrobów
• krojenie, sortowanie narządów
• dobór narzędzi i maszyn (a także dbałość o ich czystość)
• dbanie o porządek i higienę na stanowisku pracy

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (A2/B1)
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą - minimum 2 osoby w teamie (2z5)
  • Masz doświadczenie przy produkcji mięsa i w pracy z nożem
  • Posiadasz własne konto bankowe

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: 12.5 - 17 € netto/ h (w zależności od języka, doświadczenia)
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych i ubezpieczenie (koszt na tydzień 35.60 €)
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym lub rowerem
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    **** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) ****