Prowadzący Zbrojarzy / Cieśli – Szwecja

Nasza oferta

Praca dobrze wykonana, musi być dobrze nadzorowana. Chcesz prowadzić prace ciesielskie/ zbrojarskie w Szwecji?  Dobrze trafiłeś! Nie przeglądaj kolejnych ogłoszeń. Zdobądź zatrudnienie w rzetelnej Firmie. Działamy na rynku od wielu lat. Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Brygadzista/Prowadzący Zbrojarzy lub Cieśli – Szwecja

Wyjazd od zaraz

Pomożesz w prowadzeniu prac? Znasz się na rysunku? Super!!! Dołącz do nas

Miejsce pracy:  Szwecja (Stockholm, Goteborg, Malmo).

STAWKA:  Brygadzista – od 145 SEK netto/h (od 14 euro netto/h)
                     Prowadzący – od 136 SEK netto/h (od 13 netto/h)

Uwaga!!!      Zadania:
- organizacja i realizacja prac zbrojarskich lub ciesielskich,
- czytanie rysunków – jest konieczność,
- sprawowanie bezpośredniego nadzoru  nad pracownikami (grupy powyżej 5 osób dla brygadzisty, grupy 3-5 osób dla prowadzącego).

Panowie my wymagamy:
- doświadczenie w prowadzeniu prac,
- znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego – dodatkowy atut.

Możemy zaoferować:
- polską umowę o pracę,
- narzędzia i odzież,
- bilet do pracy też kupimy,
- opłacone nieodpłatnie zakwaterowanie.

Siedziba firmy w Warszawie.

Skuś się – warto sprawdzić szczegóły - Zadzwoń i dowiedz się więcej!
Nr wpisu do Rejestru: 13 471

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.