Prowadzący cieśli - bez języka - kwatera oraz przejazdy po stronie firmy

Lokalizacja

Szwecja

Nasza oferta

Nasz klient, firma realizująca projekty użyteczności publicznej,  przemysłowe oraz mieszkaniowe zatrudni pracownika na stanowisko:

Prowadzący cieśli

Miejsce pracy:
Szwecja

Zadania:

  • Nadzór i koordynowanie prac zespołu cieśli na budowie,
  • Prace ciesielskie – głównie obiekty kubaturowe.

Wymagania:

  • Doświadczenie,
  • Znajomość systemów Peri, Doka,
  • Umiejętność czytania rysunku,
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na polskiej umowie – oddelegowanie,
  • Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie,
  • Przejazdy na miejscu oraz pomiędzy krajami,
  • Narzędzia oraz odzież,
  • Nie wymagamy znajomości języka – praca w polskich brygadach.

KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.