Kierowca z kat. C – pracownik fizyczny. Niemcy, od zaraz

Stawka

15.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Dortmund , Niemcy

Nasza oferta

Polska firma z siedziba w Gdyni, poszukuje osoby na stanowisko:
Kierowca z kat. C – pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Niemcy: Marl (okolice Dortmundu).
Wyjazd co tydzień. Kwestia uzupełnienia formalności.
Auto: TIR (mercedes) – solówka (7,5-8,5 t).
Obowiązki:

  • Praca na terenie budowy,
  • Prace pomocnicze przy rozładunku i załadunku rusztowań.
Dla nas ważne:
  • Posiadanie doświadczenia zawodowego na ww. stanowisku,
  • Posiadanie niezbędnych dokumentów i uprawnień,
  • Chęć do prac fizycznych.
Osoby, które oprócz doświadczenia  porozumiewają się po niemiecku, maja przywileje.
Stawka: 13-15 euro netto/h.
Warunki:
  • Liczba godzin w miesiącu: 200 - 220
  • Umowa: polska umowa o pracę
  • Wypłata do 10-go każdego miesiąca
  • Zjazdy: co 5-6 tygodni na tydzień
  • Przejazdy między krajami: pierwszy wyjazd do Niemiec po stronie firmy
  • Zjazdy urlopowe: we własnym zakresie
  • Zakwaterowanie: opłacone przez firmę, po 2-3 osoby w pokojach, 6-7 osobowe mieszkania (bloki)
  • Inwestycja: obiekty przemysłowe

UWAGA ! Prosimy o kontakt tylko osoby zainteresowane wyjazdem i zdecydowane !

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.