Programista / operator maszyn CNC (frezarka, tokarka) - niemiecka umowa -bardzo komfortowe warunki zatrudnienia

Stawka

3 200.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Ulm , Illertissen , Niemcy

Obowiązki:

  • obsługa tokarki / frezarki CNC,
  • programowanie maszyn CNC ,
  • wprowadzanie korekty błędów,
  • bieżąca kontrola pracy maszyny i jej serwisowanie, a także diagnostyka,
  • ustawianie i mocowanie odpowiednich narzędzi,
  • dbanie o jakość procesu obróbczego,
  • inne obowiązki charakterystyczne dla danego stanowiska.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe jako ślusarz, tokarz, frezer lub pokrewne,
  • doświadczenie w obsłudze maszyn i programowaniu maszyn CNC,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • sprawność manualna,
  • dokładność,
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego,
  • prawo jazdy oraz własny samochód.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym,
  • zatrudnienie na pełny etat plus ew. nadgodziny
  • opłacone składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
  • płatny urlop,
  • wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec,
  • miesięczne wynagrodzenie w wysokości ok. 3200 euro netto/etat plus dodatki
  • Premia powitalna 300 Euro brutto po przepracowaniu 4 tygodni
  • Dodatki na dojazdy do pracy
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę - pokoje jednoosobowe lub apartamenty, odpłatne, koszt odciągany jest na koniec miesiąca od wynagrodzenia. Wynagrodzenie netto/etat po odciągnięciu kosztów zakwaterowania wynosi minimum 2400 Euro netto ( na rękę).
  • wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech,
  • umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce,
  • możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny,
  • przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim,
  • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych (po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury).
  • Kandydaci podejmujący pracę za naszym pośrednictwem otrzymają 10 % rabat na usługi tłumaczeniowe wykonane w naszym biurze. Prosimy powołać się wówczas na to ogłoszenie.
  • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy.