Pracy dla piekarza Niemcy bez języka. Darmowa kwatera. Praca od zaraz

Stawka

1 700.00 - 1 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Piekarz , HoReCa

Lokalizacja

Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy
Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Pracy dla piekarza Niemcy bez języka. Praca Niemcy Landshut/Altdorf. Zawód piekarza to ważna rola w społeczeństwie, łącząca umiejętności kulinarne, precyzję i pasję do tworzenia pysznych wypieków. Piekarze zajmują się przygotowywaniem ciast, korzystając z różnych składników, takich jak mąka, woda, drożdże, sól i cukier. Znają różne techniki wyrabiania ciasta, kontrolują fermentację i dbają o odpowiednie proporcje składników.

Zadania:

  • praca na zmianę nocną
  • dodatki nocne 25%

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku piekarza
  • auto mile widziane

Oferujemy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • stawki 13,50 € brutto  + 1 €netto diety do każdej przepracowanej godziny
  • darmowe zakwaterowanie
  • opiekę polskojęzyczną
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • dostępność polskojęzycznego koordynatora dla osób dojeżdżających w każdy weekend
  • stałą opiekę ze strony InJobs