Praca dla kucharza w Niemczech. Darmowe kwatery. Umowy niemieckie.

Stawka

2 200.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kucharz , HoReCa

Lokalizacja

Niemcy , Anglia

Obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuję osób na stanowisko: kucharz

Miejsce pracy: Badenia-Witterbergia

Miejsce pracy: Niemcy
Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Praca dla kucharza w Niemczech. Praca polega na przygotowywaniu posiłków i deserów. Dodatkowo planowanie, obliczanie i tworzenie menu i planów menu. Oferta obejmuje także planowanie kolejności dań w menu kursów, profesjonalne przechowywanie wszystkich potraw i napojów.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym lub dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: 13,80 € brutto za godzinę + 30,00 euro netto diety dziennej za 160 godzin pracy
  • stała pensja od 2200€ netto
  • zakwaterowanie bezpłatne
  • pełen wsparcie w procesie rekrutacji
  • praca od zaraz