Praca w Austrii dla dekarzy murarzy i stolarzy

Stawka

1 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Murarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Austria

Obecnie dla naszego austriackiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Dekarzy, murarzy i stolarzy i pomocników

Praca w różnych regionach Austrii

Miejsce pracy: Austria
Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Praca w Austrii dla dekarzy murarzy i stolarzy oraz pomocników

Wymagania:

  • Wymagany jest samochód
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej A2
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

Stawki zarobków:

  • murarz z doświadczeniem - 16,74 € brutto
  • stolarz z doświadczeniem - 16,74 € brutto
  • dekarz - 16,58 EUR brutto
  • pomocnik dekarza - 15,39 EUR brutto

Oferta:

  • organizowane jest zakwaterowanie przez pracodawcę
  • Jest ono również opłacane przez dni robocze (poniedziałek - czwartek)
  • powrót na zakwaterowanie możliwy w niedzielę
  • każdy weekend spędzasz w domu z rodziną
  • praca to tylko 132 godziny w miesiącu