Pracownik produkcji , Produkcja instalacji elektrycznych samochodow osobowych

Opis stanowiska

Pracownik produkcji , Produkcja instalacji elektrycznych samochodow osobowych (k/m/x)

MIEJSCE PRACY: NEUSTADT AN DER DONAU (NIEMCY)

  • Praca na linii produkcyjnej
  • Kontrola jakości
  • Produkcja, wiązek kablowych do kamer samochodowych, czujników parkowania itd
  • System 3-zmianowy

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym mile widziana
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy i własny samochód mile widziane
  • Gotowość do wyjazdu do pracy za granice
  • Gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych

Nasza oferta

  • Stawka godzinowa początkowa (pierwsze 3 miesiące) 12,54€ brutto
  • Po 3 miesiącach 13,34 € brutto
  • Dodatkowo 15€ diety dziennej
  • Dodatkowo: nadgodziny, dodatki nocne, branżowe itd
  • Mozliwy dojazd busem firmowym z/do zakwaterowania
  • 25 dni płatnego urlopu
  • Zagwarantowane Darmowe  zakwaterowanie
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Niemiecka umowa o prace
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w załatwieniu formalności
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu
Więcej informacji pod tel.:

Tadeusz Kempny
Komórka: +48 604 398 444

Dostępni jesteśmy dla Państwa:

poniedziałek-czwartek 8.00- 17.00
piątek 8.00 - 14.00

Gdy jesteśmy nieosiągalni prosimy o SMSa lub WhatsAPPa
Mówimy po polsku.