Pracownik produkcji opakowań farmaceutycznych w Wertheim/ od 2000€ netto - Niemcy

Stawka

14.52
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Würzburg , Niemcy

Opis stanowiska

Dla naszego niemieckiego kontrahenta firmy APN Personal Service GmbH, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
pracownik produkcji opakowań farmaceutycznych

Miejsce pracy: Wertheim- Niemcy
Przewidywany start: praca od zaraz
Stawka: podstawa 14,15€ brutto + dodatek 0,37€ = 14,52€ stawka z dodatkiem
Inne dodatki:
+ 5% druga zmiana
+ 15% zmiana nocna
+ 65% praca w niedziele
Praca na 3 zmiany od nd. do sob.
Godziny pracy: 06-14, 14 -22, 22-06.
Firma produkuje opakowania farmaceutyczne tj. fiolki oraz ampułki ze szkła.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

- wypełnianie szkła z palety do ładowarki rurkowej
- zmiana koloru i regulacja nakładania farby
- monitorowanie urządzeń obrotowych
- wizualna kontrola końcowa, pakowanie, etykietowanie
- raportowanie awarii oraz informowanie o zwiększonej ilości wadliwych wyrobów w celu podjęcia działań korygujących do odpowiedzialnego za ustawienia maszyny (Einrichter)
- zachowanie czystości i porządku wokół maszyny

Wymagania

- dyspozycyjność i zaangażowanie,
- komunikatywna/dobra znajomość j. niemieckiego
Mile widziane (nie wymagane)
- prawo jazdy kat B oraz własny samochód
- umiejętności w pracach manualnych

Oferujemy

- niemiecką umowę o pracę
- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- wynagrodzenie płatne na konto (do 10 dnia następnego miesiąca)
- możliwość pobierania zaliczek w początkowej fazie zatrudnienia
- bezpłatne zakwaterowanie w pokoju wieloosobowym
- dodatek urlopowy i świąteczny
- niemieckie ubezpieczenie
- 25 dni płatnego urlopu
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, pomoc w organizacji transportu do Niemiec