Pracownik produkcji- montaż części maszyn

Stawka

2 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Niemcy

Opis stanowiska

  • Produkcja kolei odśnieżarek
  • Od pierwszej śruby po montaż szyn — Ty wnosisz swoją specjalistyczną wiedzę i pomysły.
  • Montujesz różnorodne komponenty techniczne i mechaniczne aż do ukończenia maszyny projektu kolejowego
  • Przygotowujesz różne podzespoły i części dodatkowe
  • Montujesz komponenty mechaniczne, hydrauliczne i pneumatyczne
  •  Znajdujesz rozwiązania konstruktywnych problemów i wnosisz swoją wiedzę specjalistyczną
  •  Oddajesz do użytku podzespoły i całą linię kolejową i jesteś znacząco zaangażowany w odbiór końcowy

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub doświadczenie na produkcji/montażu
  • Czytanie i interpretacja modeli 3D
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy i auto na dojazd do pracy

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie 2500€ netto miesięcznie+ dodatki
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek
  • Możliwość skorzystania z darmowego  zakwaterowania
  • Niemieckie ubezpieczenie
  • Cykliczne podwyżki
  • Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
  • Praca od zaraz