Pracownik produkcji €15,28/h

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Zwolle , Holandia

Good Job&Tax - jesteśmy profesjonalną agencją pośrednictwa pracy z 11 letnim stażem. Zaufały nam tysiące zadowolonych pracowników oraz czołowe agencje pracy na terenie Holandii, co daje nam możliwość zapewnienia kandydatom pełnej opieki w czasie trwania kontraktu. Posiadamy certyfikat wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia 11653. Co roku zapewniamy pracę w Holandii dla 2000 osób. Teraz czas na Ciebie, przekonaj się, że warto.

Miejsce pracy: Zwolle (Holandia)

Numer referencyjny: KRAZ 11653/praca-za-granica.net

Jeżeli znasz język angielski i posiadasz prawo jazdy mamy dla Ciebie stabilną pracę w firmie produkującej dywany i wykładziny z wysoką stawką :)

Opis stanowiska: będziesz pracować w firmie produkującej dywany i wykładziny przy liniach produkcyjnych - układanie, sortowanie, pakowanie, segregowanie itp. w zależności od przydzielonego stanowiska pracy. W zależności od tego do jakiego działu pracy trafisz, możesz na przykład zajmować się uzupełnianiem szpul z nićmi na stojaki do tkania dywanów, możesz zostać przydzielony do działu tzw. tuftingu, gdzie pracownik łączy ze sobą przędze do tkania dywanów za pomocą narzędzi do splatania, generalnie wszystko wykonywane jest maszynowo. W dziale packingu pracownicy zajmują się pakowaniem dywanów za pomocą specjalnej folii i umieszczają na niej specjalne kody kreskowe. Czasami wykonujesz te czynności również maszynowo.

GDZIE? Holandia, Hasselt niedaleko Zwolle

ZA ILE? Twoja stawka podstawowa brutto wyniesie €15,28/h ( dla osób powyżej 21 lat)

Wymagania:

  • angielski
  • mile widziane prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie

Spodobała Ci się ta oferta? Wypełnij formularz zgłoszeniowy, aby nasza rekruterka mogła do Ciebie oddzwonić:

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

  • Kasia: 48 662 372 123
  • Marta: 48 575 088 333