Zbieranie zamówień - magazyn z ubraniami do 26,54€

Stawka

13.27 - 26.54
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Komisjoner , Magazyn

Lokalizacja

Helmond , Holandia

Opis stanowiska:

Będziesz pracować w magazynie z ubraniami markowymi (np. Puma, Pepe Jeans, G-star) Twoje główne zadania to:

  • kompletacja zamówień
  • skanowanie produktów
  • przygotowywanie zwrotów
  • przygotowywanie towaru do wysyłki
  • rozładunek ciężarówek

MIEJSCE PRACY: Holandia, możliwa praca w różnych miejscowościach: Helmond, Grasbeemd, Vossenbeemd i Gerstdijk.

STAWKA: Twoja stawka podstawowa brutto wyniesie €13, 27/h
w przypadku pracy zmianowej: 13, 27€ +6% ADV - €14, 07/h brutto

+ DODATKI

  • Sobota 40h/ tydzień 125% (16, 59 € brutto)
  • Niedziela 40h/ tydzień 150% (19, 91 € brutto)
  • Sobota powyżej 40h/ tydzień 150% (19, 91 € brutto)
  • Niedziela powyżej 40h/ tydzień 200% (26, 54 € brutto)

Wymagania:

  • motywacja
  • prawo jazdy kat.B
  • język angielski

Oferujemy:

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierująca do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie