Pracownik magazynu z oponami - duże przyjęcia / Holandia

Stawka

13.27
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Amsterdam , Anglia

Opis stanowiska:

Będziesz pracować w dużym, nowoczesnym zakładzie wulkanizacyjnym  - zajmiesz się wymianą i serwisowaniem opon. Do Twoich obowiązków będzie należeć wyważanie opon, wymiana felg oraz ich magazynowanie.

Pracując w tej firmie uzyskasz certyfikat uprawniający do wykonywania podobnej pracy na terenie UE.

MIEJSCE PRACY:  Posiadamy wiele lokalizacji na terenie Holandii, m.in.: Nieuwegein, Apeldoorn, Amsterdam, Zwolle itp.

STAWKA: Twoja stawka podstawowa brutto wyniesie €13,27/h

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

Oferujemy:

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie