Pracownik fizyczny - piaskarz / nie wymagamy doświadczenia / 15-17€

Stawka

15.00 - 17.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Piaskarz , Warsztat

Lokalizacja

Amsterdam , Holandia

Opis stanowiska:

Będziesz zajmować się pracą przygotowawczą do malowania natryskowego konstrukcji metalowych - czyli piaskowaniem. Piaskowanie powoduje, że metal staje się bardziej szorstki, dzięki czemu jest gotowy do malowania. Czasami prace strzałowe wykonywane są na miejscu w firmie lub w lokalizacji Schiphol- konstrukcje są tak duże, że są piaskowane w na miejscu. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, ale pewnego technicznego zacięcia

MIEJSCE PRACY:  Holandia, okolice Amsterdamu

STAWKA: Twoja stawka podstawowa brutto wyniesie €15-17/h (w zależności od doświadczenia)

Wymagania:

  • język angielski
  • prawo jazdy kat.B (nie wymagane od wszystkich kandydatów)
  • doświadczenie jako piaskarz/ konserwator będzie dodatkowym atutem
  • posiadanie lub chęć uzyskania VCA oraz certyfikatu obsługi podnośnika (u klienta)

Oferujemy:

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie