Pracownik logistyczny - order-picker, ekspedycja, B2C picker

Stawka

14.77
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Komisjoner , Magazyn

Lokalizacja

Tilburg , Holandia

Tilburg (Holandia)

Numer referencyjny: V-002894/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Zbieranie zamówień za pomocą skanera. Kontrola zgodności zamówienia i stanu towaru
  • Obsługa komputera wraz ze skanerem. Pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Obsługa wózków EPT
  • Przekierowywanie zamówień do końcowego odbioru
  • Kontrola jakości i stanu towaru
  • Zabezpieczenie gotowych produktów przed wysyłką
  • Przyjęcie towaru na stan magazynowy

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Rozmowa video call z pracownikiem firmy
  • Doświadczenie w obsłudze wózków EPT
  • Możliwość długotrwałej współpracy

Oferujemy:

  • Stawka 14,77€ brutto/h
  • Dodatek: 10%-50%
  • Praca w systemie dwuzmianowym
  • Wypłata wpływająca co tydzień na konto
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Opieka polskich koordynatorów
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika